Wędruj z nami – Tajemnice Wzgórza Senderki

Uprzejmie informujemy, że Rajd pod patronatem Klubu Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Pieszki O/PTTK w Zamościu odbędzie się jeszcze w innym terminie, kiedy będą śpiewać ptaszki i zakwitną wiosenne kwiatki.
O terminie poinformujemy w stosownym czasie. Przepraszamy…

Wędruj z nami -Tajemnice Wzgórza Senderki. Spotkamy się w dniu 14 marca b.r. o godz. 9-tej w Senderkach przy figurze. Będziemy wędrować ścieżką czerwoną obok słynnych jam.

Ognisko zaplanowane jest na polanie w Kistkowie. Później popatrzymy na bliższą i dalszą okolicę ze Wzgórza Senderki. Czas wędrówki ok. 3 godz.
Organizator: Klub Turystyczno-Krajoznawczy im. Michała Pieszki O/PTTK w Zamościu. Na trasie zobaczymy wiele ciekawych obiektów oraz usłyszymy opowieści z dawnych lat. Serdecznie zapraszamy na wędrówkę pieszą na przedwiośniu.
Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność, dojazd, powrót oraz wyżywienie na koszt własny. W przypadku konieczności odejścia od grupy uczestnik powinien poinformować  prowadzących.

Zobacz mapę dojazdu do Senderek na start>>>