Rajd historyczny – Wędruj z nami przez Puszczę Solską

Wspomnienia z Rajdu Historycznego >>>

Pogoda wczesno-zimowa, więc czas na wędrówkę po Roztoczu
Zapraszamy na wycieczkę pieszą na trasie: Górecko Kościelne – Gajówka Dąbrowa – Polana Dąbrowa – Kapliczna Góra – ziemianka „Wira” – Górecko Kościelne.

Czas wędrówki ok. 3,5 godz.

Będziemy wędrować znakowanym szlakiem pieszym, czarnym – Walk Partyzanckich, drogami leśnymi (prosimy pamiętać o odpowiednim obuwiu
i ubiorze).
Odwiedzimy miejsca związane z walkami partyzanckimi w czerwcu 1944 r.
Start – z parkingu przy kościele parafialnym w Górecku Kościelnym (od strony północnej) o godz. 9-tej w dniu 1 lutego (sobota) 2020 r.
Wycieczkę poprowadzą przewodnicy PTTK z Klubu Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Pieszki przy O/PTTK w Zamościu. Będą opowieści, legendy i malownicze lasy Puszczy Solskiej
i pogaduszki integracyjne. Po spacerze można będzie posilić się w restauracji „Nad Szumem”.

Zapraszamy członków PTTK, sympatyków i miłośników Roztocza starszych i młodszych pod opieką dorosłych, miłośników fotografii i kijków NW.
Nie pobieramy żadnych opłat, więc dojazd i wyżywienie (coś przy ognisku warto zjeść) na własny koszt.
Członkowie PTTK z opłaconą składką są ubezpieczeni, pozostali we własnym zakresie.
Nie przyjmujemy zgłoszeń, wystarczy ok. 9-tej przyjechać na miejsce startu własnym pojazdem.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.