Wędruj z nami jesienią po Roztoczu

Pogoda jesienna, więc czas na wędrówkę po Roztoczu.

Zapraszamy na wycieczkę pieszą na trasie: Jacnia – Bródki – Grabnik Górny – Grabnik Dolny – Jacnia
Czas wędrówki ok. 3,5 godz.
Będziemy wędrować znakowanymi szlakami pieszymi: zielonym – im. Władysławy Podobińskiej, niebieskim – Wzgórzami Roztocza, czerwonym – Partyzanckim oraz polnymi drogami (proszę pamiętać o odpowiednim obuwiu i ubiorze).

Start – z parkingu przy tężni w Jacni (Współrzędne: N 50.579 E 23.185) – pierwszy brukowany zjazd w Jacni w lewo, jadąc od Zamościa
o godz. 9-tej w dniu 16 listopada 2019 r.
(sobota).
Wycieczkę prowadzą przewodnicy PTTK z Klubu Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Pieszki przy O/PTTK w Zamościu. Będą opowieści, legendy i malownicze krajobrazy i pogaduszki integracyjne.

Zapraszamy członków PTTK, sympatyków i miłośników Roztocza starszych i młodszych pod opieką dorosłych, miłośników fotografii i kijków NW.

Nie pobieramy żadnych opłat, więc dojazd i wyżywienie (coś przy ognisku warto zjeść) na własny koszt.
Członkowie PTTK z opłaconą składką są ubezpieczeni, pozostali we własnym zakresie. Nie przyjmujemy zgłoszeń, wystarczy ok. 9-tej przyjechać na miejsce startu.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy

………………………………………………………………………………..

N trasie rajdu wędrowało 32 uczestników w wieku 4 -74 lat.

Wspomnienia z pięknego roztoczńskiego Rajdu w dniu 16.11.2019 r. >>>

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

W grudniu wybieramy się na wycieczkę rocznicową – tematem będzie powstanie zamojskie.
Szczegóły wkrótce.